Serdecznie zapraszamy na koncert rapera ARCI –ego.

Koncert odbędzie się dnia 06.10.2012 r. w Kościele Ewangelicko-Metodystycznym, ul. Słowackiego 26 (koło Biedronki)  o godzinie 19.00.

Wstęp wolny!

Artaszes Barojan znany, jako ARCI od ponad 10 lat zajmuje się muzyką. Nagrał kilka płyt w tzw. podziemiu. W 2007 roku ukazała się jego pierwsza legalna płyta zatytułowana “Ratuj swoja duszę”, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Jego muzyka to połączenie dobrego, rdzennego hip-hopu z melodyjnym reggae. Kobiece wokale i eksperymentalne brzmienia inspirowane ojczyzną Arciego sprawiają, że jego muzyka zdecydowanie się wyróżnia. Twórczość Arciego to również bardzo dobrze przemyślane i świetnie zarapowane i wyśpiewywane teksty. Po sukcesie pierwszej płyty nie trzeba było długo czekać na kolejny krążek Arciego. Premiera jego ostatniej płyty “Porzucam Babilon” odbyła się w połowie kwietnia 2009. Tym razem Arci swoje hip-hopowe reggaujące klimaty uzupełnia elementami dancehallu i dabu.

Arci ma na swoim koncie niezliczoną liczbę koncertów. Przede wszystkim w Polsce ale i za granicą. W 2008 roku wystąpił na Slot Art Festival, jako support światowej sławy zespołu Christafari. Wystąpił też na scenie koncertowej na Fesivalu Song of Songs.

Organizatorami koncertu jest ełcka parafia Miłości Bożej Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego.

Kategorie: Koncerty

Brak komentarzy.