Miejsce: Świetlica Wielopokoleniowa Data : 21 IX 2018 Godz: 17.00

Od września (piątek 21 IX godz. 17.00 Świetlica Wielopokoleniowa) rozpoczynamy dyskusyjny klub filmowy pt. Kino Społecznie Zaangażowane. Na początek zapraszamy na film „RYTM TO JEST TO”. Jest to film, pokazujący eksperyment muzyczno-edukacyjny. To film o sile i potrzebie sztuki i o drzemiącym w każdym z nas twórczym potencjale. A także o potrzebie dyscypliny i mądrego wychowania. Wiara w sukces – to motto przewodnie filmu.
Balet „Święto Wiosny”, wielkie dzieło Igora Strawińskiego – ma tutaj wielkie znaczenie; budzenie się wiosny, siły – ziemi budzącej się do życia.
Zobaczymy zmagania młodych artystów w pracy z 250 osobową grupą dzieci i młodzieży z berlińskich blokowisk. Rezultat jest zaskakujący – ostatnie sceny dobitnie to pokażą. Dlatego warto zobaczyć ten film!!!
Wstęp wolny !
Spotkanie poprowadzi Elzbieta Topolska


Projekt Kino Społecznie Zaangażowane dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA".
Program "Działaj Lokalnie" finansowo wspierają również: Powiat Ełcki, Gmina Ełk, Miasto Ełk, Gmina Kalinowo, Gmina Prostki, Gmina Stare Juchy oraz Gmina Świętajno.

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy.